GRENKE - leasing dla Twojej firmy!

Celem GRENKE jest wspieranie rozwoju firm i oferowanie usług finansowych na najwyższym poziomie. Działamy w sposób prosty i efektywny, a nasze usługi dopasowane są do potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Oferta GRENKELEASING skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy specjalistami w leasingu przedmiotów z zakresu nowoczesnych technologii - głównie sprzętu IT i oprogramowania, sprzętu biurowego, fotograficznego, medycznego oraz telekomunikacyjnego. Nasze usługi dostępne są niemalże w całym kraju u dostawców tych przedmiotów, którzy są naszymi Partnerami.

Stale poszerzamy wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów i Partnerów.

Dla GRENKE ważne są kontakty. W indywidualnych kontaktach z naszymi Klientami i Partnerami wiemy, że mamy do czynienia z wyjątkowymi osobami i wyjątkowym zadaniem. W związku z tym stawiamy na: kompetencje, zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, otwartość i indywidualność. Wasze potrzeby i wyobrażenia kreują naszą pracę.

Działamy niezależnie zarówno od producenta jak i od banku, po to aby oferować naszym Klientom i Partnerom najszerszą przestrzeń swobody planowania


Formularze i Wnioski:

WNIOSEK Procedura uproszczona
Procedura zwykła
WYMAGANE DOKUMENTY Procedura uproszczona
Procedura zwykła
OGÓLNE WARUNKI LEASINGU Leasing Tradycyjny
Leasing Nowoczesny
DEKLARACJA DO WEKSLI Leasing Tradycyjny
Leasing Nowoczesny
OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA Leasing Tradycyjny
Leasing Nowoczesny
Zgłoszenie szkody
POLECENIE ZAPŁATY Leasing Tradycyjny
Leasing Nowoczesny
Copyright by Glob-Tech Sp. z.o.o 2013